- New

































World's Fastest Online Shopping Destination
World's Fastest Online Shopping Destination
Get register and you will earn 156 points/€1.56
(Each €1.00 spent = 1 point, 1 point = €0.01 discount)5x HDMI Kabel 15m Set 4K Ultra HD High Speed kabel 18 Gbit/s
| Produkttyp | 4K HDMI Kabel 15m |
| HDMI Standard | HDMI High Speed |
| Kabellänge | 15 m |
| Übertragungsrate | 18 Gbit/s |
| Anschluss A | HDMI |
| Anschluss B | HDMI |
| Farbe (laut Hersteller) | Schwarz |
| Lieferumfang | 5x 4K HDMI Kabel 15m |
Specific References
No customer reviews for the moment.