- New




World's Fastest Online Shopping Destination
World's Fastest Online Shopping Destination
Get register and you will earn 150 points/€1.50
(Each €1.00 spent = 1 point, 1 point = €0.01 discount)| Produkttyp | HDMI Kabel |
| HDMI Standard | HDMI High Speed |
| Material | PVC |
| Kabellänge | 50.0 m |
| Farbe (laut Hersteller) | Schwarz |
| Gewicht (laut Hersteller) | 0 g |
| Gewicht | 4.56 kg |
| Anzahl | 1 |
| Lieferumfang | High Speed HDMI Kabel mit Ethernet |
| Wiederaufbereitet | Nein |
Specific References
No customer reviews for the moment.