- New


World's Fastest Online Shopping Destination
World's Fastest Online Shopping Destination
Get register and you will earn 429 points/€4.29
(Each €1.00 spent = 1 point, 1 point = €0.01 discount)| Produkttyp | Subwoofer |
| Anzahl Lautsprecher | 1 |
| Anzahl Wege | 1 |
| Gesamtleistung (W) | 100 W |
| Abmessungen (B/H/T) / Gewicht | 202 mm x 352 mm x 310 mm / - |
| Breite | 202 mm |
| Höhe | 352 mm |
| Tiefe | 310 mm |
| Farbe (laut Hersteller) | schwarz |
| Lieferumfang | 1 Subwoofer, 1 x Netzkabel |
Specific References
No customer reviews for the moment.