- New


World's Fastest Online Shopping Destination
World's Fastest Online Shopping Destination
Get register and you will earn 133 points/€1.33
(Each €1.00 spent = 1 point, 1 point = €0.01 discount)*
| Produkttyp | Bratpfanne |
| Material | Stahl |
| Beschichtung | Emaille |
| Farbe (laut Hersteller) | schwarz |
| Breite | 44.3 cm |
| Höhe | 29.9 cm |
| Tiefe | 5.3 cm |
| Gewicht | 2860 g |
| Lieferumfang | Le Creuset Signature Gusseisen-Steakgrillpfanne Quadratisch 26cm Schwarz |
Specific References
No customer reviews for the moment.