- New




World's Fastest Online Shopping Destination
World's Fastest Online Shopping Destination
Get register and you will earn 300 points/€3.00
(Each €1.00 spent = 1 point, 1 point = €0.01 discount)| Produkttyp | Kopfhörer |
| Tragevariante | Over-ear |
| Signalübertragung | Bluetooth |
| Breite | 190.0000 mm |
| Höhe | 80.0000 mm |
| Tiefe | 230.0000 mm |
| Gewicht | 0.66 kg |
| Farbe (laut Hersteller) | black |
| Lieferumfang | Standardlieferumfang des Herstellers |
Specific References
No customer reviews for the moment.