- New






World's Fastest Online Shopping Destination
World's Fastest Online Shopping Destination
Get register and you will earn 280 points/€2.80
(Each €1.00 spent = 1 point, 1 point = €0.01 discount)Celexon Leinwand Rollo Professional Plus 280 x 210 cm
| Produkttyp | Rolloleinwand |
| Bildbreite | 280 cm |
| Bildhöhe | 210 cm |
| Bilddiagonale (cm) | 350 cm |
| Bilddiagonale (Zoll) | 137 Zoll |
| Motorantrieb | Nein |
| Farbe (laut Hersteller) | weiß |
| Gewicht | 17 kg |
| Lieferumfang | Gerät, Zubehör |
| Ursprungsland/Herkunftsort | China |
Specific References
No customer reviews for the moment.