- New








World's Fastest Online Shopping Destination
World's Fastest Online Shopping Destination
Get register and you will earn 290 points/€2.90
(Each €1.00 spent = 1 point, 1 point = €0.01 discount)Celexon Leinwand Motor Professional Plus 200 x 113
| Produkttyp | Motorleinwand |
| Bildbreite | 200 cm |
| Bildhöhe | 113 cm |
| Bilddiagonale (cm) | 229 cm |
| Bilddiagonale (Zoll) | 90 Zoll |
| Motorantrieb | Ja |
| Farbe (laut Hersteller) | weiß |
| Gewicht | 10 kg |
| Lieferumfang | Gerät, Zubehör |
| Ursprungsland/Herkunftsort | China |
Specific References
No customer reviews for the moment.