- New






World's Fastest Online Shopping Destination
World's Fastest Online Shopping Destination
Get register and you will earn 350 points/€3.50
(Each €1.00 spent = 1 point, 1 point = €0.01 discount)Celexon Deckeneinbau Motor Pro Plus 180 x 101 cm
| Produkttyp | Deckeneinbauleinwand |
| Bildbreite | 180 cm |
| Bildhöhe | 102 cm |
| Bilddiagonale (cm) | 206 cm |
| Bilddiagonale (Zoll) | 81 Zoll |
| Motorantrieb | Ja |
| Farbe (laut Hersteller) | weiß |
| Gewicht | 13.03 kg |
| Lieferumfang | Gerät, Zubehör |
| Ursprungsland/Herkunftsort | China |
Specific References
No customer reviews for the moment.