- New






World's Fastest Online Shopping Destination
World's Fastest Online Shopping Destination
Get register and you will earn 180 points/€1.80
(Each €1.00 spent = 1 point, 1 point = €0.01 discount)| Produkttyp | Kabel |
| HDMI Standard | HDMI High Speed |
| Kabellänge | 30 m |
| Anschluss A | HDMI |
| Anschluss B | HDMI |
| Farbe (laut Hersteller) | schwarz |
| Gewicht (laut Hersteller) | 2,165 kg |
| Gewicht | 2.165 kg |
| Lieferumfang | 1 Kabel |
| Ursprungsland/Herkunftsort | China |
Specific References
No customer reviews for the moment.