- New




World's Fastest Online Shopping Destination
World's Fastest Online Shopping Destination
Get register and you will earn 96 points/€0.96
(Each €1.00 spent = 1 point, 1 point = €0.01 discount)| Produkttyp | HDMI |
| HDMI Standard | HDMI Premium High Speed with Ethernet |
| Kabellänge | 40 m |
| Anschluss A | HDMI |
| Anschluss B | HDMI |
| Farbe (laut Hersteller) | schwarz |
| Gewicht (laut Hersteller) | 4,072 kg |
| Gewicht | 4.072 kg |
| Lieferumfang | 1 |
Specific References
No customer reviews for the moment.