- New



World's Fastest Online Shopping Destination
World's Fastest Online Shopping Destination
Get register and you will earn 75 points/€0.75
(Each €1.00 spent = 1 point, 1 point = €0.01 discount)| Produkttyp | HDMI |
| HDMI Standard | HDMI Premium High Speed with Ethernet |
| Kabellänge | 40 m |
| Anschluss A | HDMI |
| Anschluss B | HDMI |
| Farbe (laut Hersteller) | schwarz |
| Gewicht (laut Hersteller) | 1,280 kg |
| Gewicht | 1.280 kg |
| Lieferumfang | 1 |
Specific References
No customer reviews for the moment.