- New


World's Fastest Online Shopping Destination
World's Fastest Online Shopping Destination
Get register and you will earn 318 points/€3.18
(Each €1.00 spent = 1 point, 1 point = €0.01 discount)BP uses empty housing number 10134018 Battery Pack for VFI 1500/2000 RT (8x9Ah, 48VDC). Includes 2 strings of 4 batteries, each 12V/9Ah capacity. Battery pack operates on 48VDC nominal voltage.
| Produkttyp | Batterieerweiterung für USV |
| Batterie-/ Akkutyp | VRLA-Akkumulator |
| Farbe (laut Hersteller) | Schwarz |
| Länge | 436 mm |
| Breite | 436 mm |
| Höhe | 438 mm |
| Tiefe | 86 mm |
| Gewicht (laut Hersteller) | 30,0 kg |
| Gewicht | 30.0 kg |
| Lieferumfang | NA |
Specific References
No customer reviews for the moment.