- New







World's Fastest Online Shopping Destination
World's Fastest Online Shopping Destination
Get register and you will earn 290 points/€2.90
(Each €1.00 spent = 1 point, 1 point = €0.01 discount)Celexon Leinwand Motor Economy 280 x 210 cm
| Produkttyp | Motorleinwand |
| Bildbreite | 270 cm |
| Bildhöhe | 203 cm |
| Bilddiagonale (cm) | 337 cm |
| Bilddiagonale (Zoll) | 132 Zoll |
| Motorantrieb | Ja |
| Farbe (laut Hersteller) | weiß |
| Gewicht | 21 kg |
| Lieferumfang | Gerät, Zubehör |
| Ursprungsland/Herkunftsort | China |
Specific References
No customer reviews for the moment.