- Neu







World's Fastest Online Shopping Destination
World's Fastest Online Shopping Destination
Registrieren Sie sich und Sie erhalten 798 Punkte/7,98 €
(Jede 1,00 € ausgegeben = 1 Punkt, 1 Punkt = 0,01 € Rabatt)DESIGN: Nostalgisches Design trifft neueste Technik: die Graceland Touch Jukebox von auna überzeugt mit großemTouch-Bedienfeld, zahlreichen Wiedergabemöglichkeiten und einemunverwechselbaren Äußeren.DESIGN: Nostalgisches Design trifft neueste Technik: die Graceland Touch Jukebox von auna überzeugt mit großemTouch-Bedienfeld, zahlreichen Wiedergabemöglichkeiten und einemunverwechselbaren Äußeren.WLAN-SCHNITTSTELLE: Das Herzstück der auna Graceland Touch Jukeboxbesteht aus einem Touch-Bedienfeld, das dank WLAN-Schnittstelle viele Möglichkeiten der Video- und Musikwiedergabe wie Youtube, Spotify und TuneIn bereithält.CD-PLAYER: Zum Wiedergaberepertoire der Graceland Touch gehörenauch ein MP3-fähiger CD-Player sowie ein USB-Port und ein SD-Slot, überden unzählige Audio-Dateien abgespielt werden können.RADIO: in FM-Radiotunermit 20 Speicherplätzen empfängt zudem alle Lieblingsradiosender aus demregionalen Bereich, während über WLAN auch problemlos auf digitaleSender zugegriffen werden kann.
Een nostalgisch design ontmoet de nieuwste techniek: De Graceland Touch jukebox van auna overtuigt met een groot touch bedieningspaneel, talrijke afspeelmogelijkheden en een onmiskenbaar exterieur.
Het hart van de auna Graceland Touch jukebox bestaat uit een touch paneel dat dankzij de wifi interface veel mogelijkheden biedt voor de weergave van muziek en video's zoals YouTube, Spotify en TuneIn. Bij het repertoire van de Graceland Touch horen een Mp3 compatibele CD speler en een USB poort evenals een SD sleuf waarmee ontelbare audiobestanden kunnen worden afgespeeld. Een FM radiotuner met 20 opslagplaatsen ontvangt daarnaast al je favoriete regionale radiozenders, terwijl via wifi ook probleemloos op digitale zenders kan worden teruggegrepen. Via een bluetooth interface vinden apparaten, zoals smartphones en tablets, hun weg naar de geluidsvoorziening en de 6,3 mm microfooningang maakt tenslotte dankzij de KaraokeReady functie onderhoudende zangavonden met vrienden en familie mogelijk.
Om de afgespeelde muziek optimaal te kunnen luisteren heeft het apparaat ingebouwde stereoluidsprekers. Voor wie een groter volume op prijs stelt vindt aan de achterkant een stereo cinch-uitgang voor de signaaltransfer naar krachtigere apparatuur.
Waar het de optiek betreft, doet de prachtige auna Graceland Touch jukebox in niets onder voor zijn oudere broers uit het verleden. De gedetailleerd vormgegeven behuizing in houtoptiek onderstreept de charmante nostalgische aanpak met fijne accenten zoals een luidsprekercover met diverse decoratieve elementen. Een verder highlight zijn de aanvullend inschakelbare led lichteffecten inclusief wisselende lichtfunctie in 7 verschillende kleuren. Via de meegeleverde afstandsbediening is het apparaat heel comfortabel vanaf een afstand te bedienen.
Verander je woonkamer in een American Diner en geniet met de auna Graceland Touch jukebox dankzij moderne techniek van de beste entertainment.
Eigenschaften: Alles im Blick: stilvolle Jukebox mit einem 12" Touch-Bedienfeld Media Player: viele Möglichkeiten der Video- undMusikwiedergabe dank WLAN-Schnittstelle Für starke Gesangseinlagen: KaraokeReady -Funktiondurch 6,3 mm Mikrofon-Anschluss Hier geht es rund: inklusive MP3-fähigemCD-Player für die Formate CD, CD-R und CD-RW Drahtlos & bequem: Bluetooth-Schnittstellezur Musikwiedergabe von Smartphone, Tablet oder LaptopLieferumfang:| Produkttyp | Jukebox |
| Anzahl Lautsprecher | 1 |
| Anzahl Wege | 1 |
| Gesamtleistung (W) | akaneoAPIClient.Akeneo.AkeneoArticleJsonTypes.AkeneoDataUnit W |
| Anschlüsse | keine |
| Abmessungen (B/H/T) / Gewicht | 56 cm x 104 cm x 30 cm / 26 kg |
| Breite | 56 cm |
| Höhe | 104 cm |
| Tiefe | 30 cm |
| Farbe (laut Hersteller) | Braun |
| Gewicht (laut Hersteller) | 26 kg |
| Lieferumfang | 1 x Jukebox, 1 x Fernbedienung, mehrsprachige Bedienungsanleitung, |
Spezifische Referenzen
Geen klantbeoordelingen op dit moment.